Artykuły TORK – wybierz mądrze, dbaj o środowisko

Higiena Serwis B2B

Platforma B2B sklepu Higiena Serwis – zapraszamy!

Czyściwa papierowe

Wielozadaniowe czyściwa celulozowe – dlaczego warto?

TORK Polska

Z firmą TORK współpracujemy od ponad 20 lat, nie tylko ze względu na szeroką ofertę i wysoką jakość produktów – dla nas, jako dostawcy środków czystości i higieny, ważne jest odpowiedzialne i zrównoważone podejście marek do rozwoju, spełnianie wyśrubowanych standardów. Wszystko w trosce o ekologię, naturalne środowisko i bezpieczeństwo.

Podzielamy wartości, jakimi kieruje się Essity – właściciel marki Tork. Doceniamy ogromną troskę o przyrodę i wierzymy, że razem możemy zrobić więcej!

Warto podkreślić, że działalność i inicjatywy grupy Essity została wielokrotnie uznana, jest wymieniana jako przykład zrównoważonego rozwoju za który dostała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

Produkty TORK Certyfikaty

Kliknij i zobacz wszystkie produkty TORK

Dlaczego współpracujemy z marką TORK?

  • Surowe wymogi i procedury podczas produkcji to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości produktów. Artykuły higieniczne Tork są bezpieczne nie tylko dla konsumentów, ale również dla środowiska.
  • Artykuły papierowe TORK produkowane są z odnawialnego włókna świeżego lub z surowców pochodzących z recyklingu. Po zużyciu mogą być przetworzone na energię odnawialną lub być kompostowane.
  • Produkty TORK projektowane są tak, by umożliwiały zrównoważoną konsumpcję i promowały konsumpcję, w której wszystko jest wykorzystywane („zero waste”). Jest to możliwe dzięki ciągłemu dążenia do poznania rzeczywistych potrzeb konsumentów i szukanie optymalnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań.
  • Idea zrównoważonych rozwiązań „więcej za mniej” wspierająca strategie środowiskowe i cele ekologiczne. Ciągłe szukanie innowacyjnych rozwiązań, przyjaznych dla środowiska naturalnego, to realizowanie ważnej misji i jednocześnie dostarczanie jeszcze lepszych produktów.
  • Opatentowane systemy dozowania Tork Xpressnap®, Tork Reflex™ i Tork SmartOne® pozwalają na zminimalizowanie zużycia ilości czyściwa, a tym samym maksymalne zredukowanie ilości odpadów.
  • Wszystkie artykuły TORK produkowane są w zakładach, w których wdrażane są technologie pozwalające na zmniejszanie zużycia energii i materiałów, umożliwiające realizację misji „zero odpadów”.
  • Stałe udoskonalanie produkcji pozwala stworzyć światowej klasy łańcuch dostaw i optymalizować transport.
    Przeczytaj więcej o naszej współpracy z firmą TORK, poznaj wszystkie wartości i misję firmy, dla której kluczowym celem jest zrównoważony rozwój i troska o środowisko naturalne.

Przeczytaj więcej o zrównoważonej polityce marki TORK: https://www.higienaserwis.pl/news/zadbajmy-wspolnie-nasza-planete/

Koniecznie zobacz wszystkie produkty TORK: https://www.higienaserwis.pl/produkty-tork