Popraw wydajność i obniż koszty z rozwiązaniami TORK

TORK Polska

Wydajne czyściwa i ręczniki papierowe do kuchni

TORK Polska

Czyściwa Tork dla przemysłu – nasze rekomendacje

Czyściwa TORK

Wysoka jakość przekłada się na lepszą wydajność – jeśli w pracy nadal korzystasz z tradycyjnych szmat, najwyższa pora na zmianę! Profesjonalne czyściwa TORK gwarantują zawsze tą samą jakość pracy, co pozwala oszczędzać czas. A czas to pieniądz!

Produkty TORK przeznaczone do czyszczenia i wycierania powstają z myślą o tych konkretnych zadaniach – są idealnie czyste, bezzapachowe, a ergonomiczne dozowniki i podajniki umożliwiają szybkie i bezproblemowe pobranie odpowiedniej i wystarczającej ilości czyściwa. Co to oznacza? Przede wszystkim szybciej wykonane zadanie, mniejszy bałagan (mniej odpadów) oraz minimalizację przestojów roboczych na wszystkich stanowiskach pracy.

Przeprowadzone przez niezależny instytut badawczy testy potwierdzają, że te same zadania wymagają mniej czasu, mniej środków (np. rozcieńczalnika) i mniejszego wysiłku podczas użycia czyściw TORK.

Czyściwa

Czyściwa przemysłowe TORK

Czy wiesz, że…

Czyszczenie szmatami pranymi wynosi aż 173 sekundy, a to samo zadanie wykonane czyściwem TORK zajmuje jedynie 113 sekund? To aż 32% czasu mniej. Zmniejszenie czasu potrzebnego do wykonania danej czynności (czyszczenia) oznacza również mniejszy wysiłek pracownika, dzięki czemu cała produkcja jest wydajniejsza.

Czyściwa TORK są również dużo bezpieczniejsze od szmat – nie mają postrzępionych brzegów, które mogłyby się zaplątać w urządzenia lub elementy narzędzi, nie posiadają żadnych pozostałości chemikaliów z poprzedniego stosowania  ani ścinków metali, mogących skaleczyć dłonie lub zarysować czyszczoną powierzchnię.

Zobacz wszystkie czyściwa TORK>>